Ta oferta pracy jest nieaktualna od 804 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer ds. szkoleń

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2015-03-16

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Concordia Ubezpieczenia, jedno z najszybciej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych, solidny pracodawca i ubezpieczyciel.

Obecnie  poszukuje do pracy w Centrali w Poznaniu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:

  • szkolenie oraz coaching sieci sprzedaży
  • identyfikacja potrzeb szkoleniowych
  • tworzenie, wdrażanie i ewaluacja programów szkoleniowo-rozwojowych dla sieci sprzedaży
  • budowanie narzędzi na potrzeby podejmowanych działań
  • opracowywanie oraz aktualizowanie materiałów szkoleniowych
  • raportowanie i bieżące monitorowanie efektywności działań szkoleniowo-rozwojowych
  • współtworzenie oraz wdrażanie standardów sprzedaży i obsługi klienta
  • udział w innych projektach sprzedażowych

Oczekujemy:

  • doświadczenia w zakresie prowadzenia i organizacji szkoleń w strukturach sprzedaży, najlepiej w branży ubezpieczeniowej
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży jako handlowiec/sprzedawca/menedżer sprzedaży
  • doświadczania trenerskiego w zakresie kompetencji miękkich
  • wykształcenia wyższego oraz ukończonej szkoły trenerów lub/i coachingu
  • umiejętności przekazywania wiedzy i dzielenia się najlepszymi praktykami
  • wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
  • samodzielności oraz odpowiedzialności
  • doskonałej znajomości technik negocjacji, sprzedaży i standardów obsługi klienta
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • dyspozycyjności i gotowości do częstych wyjazdów służbowych w Polsce
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, na umowie o pracę
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia innowacyjnych projektów
  • motywujący system wynagrodzeń
  • możliwość dołączenia do lidera rynku, wyznaczającego nowe trendy
  • szansę na wykorzystanie i rozwijanie swojego potencjału
  • szerokie pole do wprowadzania nowych rozwiązań

Zgłoszenia (CV , list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Z dopiskiem w tytule e-mail: Menedżer ds. szkoleń.

Prosimy o zamieszczenie w treści przesyłanych dokumentów klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 j. t. z późn. zm.)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się