Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Regionalny Sprzedaży w branży pokryć podłogowych

  • Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn nad Odrą, lubuskie
  • Kierownik
  • 2018-04-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JARPO Sp. z o. o. to firma z ugruntowaną pozycją na rynku, działająca w branży posadzkarskiej od ponad 25 lat.
    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski (okolice), Zielona Góra (okolice), Kostrzyn nad Odrą

    Oferujemy:

    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole,
    • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
    • komfortowe warunki pracy w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznej atmosferze pracy.

    Twoje zadania:

    • kompleksowe prowadzenie spraw klientów, budowanie i rozwój relacji z klientami,
    • aktywna sprzedaż i negocjacje,
    • reprezentowanie firmy na wyznaczonym obszarze,
    • realizacja planów sprzedażowych,
    • współpraca przy tworzeniu strategii sprzedażowych i marketingowych produktu,
    • mobilny charakter pracy.

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, znajomość technik sprzedaży,
    • znajomość rynku posadzkarskiego oraz kanałów sprzedaży w podległym regionie,
    • silna orientacja na wynik i determinacja w realizacji celów,
    • systematyczność i dobra organizacja pracy własnej,
    • wykształcenie min. średnie,
    • prawo jazdy kat. B.
    CV i list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.
    CV powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz.Ust. Nr 133, poz. 883).

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.