Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

MID PHP Developer

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 06.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WebMakers Software House z siedzibą w Mikołowie poszukuje:

    MID PHP DEVELOPERA

    ZADANIA:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:

    • tworzenie i rozbudowę aplikacji webowych oraz stron opartych na frameworku Symfony;
    • integrację front-endu do różnych CMSów;

    WYMAGAMY:

    • bardzo dobrej znajomości PHP;
    • bardzo dobrej znajomości OOP,
    • dobrej znajomości przynajmniej jednego frameworka MVC (preferowany Symfony 3);
    • dobrej znajomości JavaScript, jQuery;
    • znajomości SQL, baz danych MySQL / MariaDB;
    • znajomości wzorców projektowych i dobrych praktyk programowania;
    • doświadczenia z Doctrine lub innym rozwiązaniem ORM;
    • znajomości systemów kontrolowania wersji GIT lub SVN;
    • przynajmniej 2 lat doświadczenia zawodowego;
    • dokładności, sumienności oraz dobrej organizacji pracy;
    • sprawnej współpracy w zespole, komunikatywności;
    • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji projektowej;

    Dodatkowym atutem będzie znajomość:

    • Wordpress, WooCommerce, Magento;
    • każdego dodatkowego frameworka PHP;
    • baz danych no SQL (Redis, MongoDB);
    • HTML/CSS/Sass;
    • Angular lub React;
    • stawianie webserwerów, konfiguracja i optymalizacja serwerów (Apache, nginx);
    • podstaw innych języków programowania (np. Bash, Python, Java);

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na okres próbny OD ZARAZ;
    • elastyczne formy zatrudnienia - B2B, UoP, inne;
    • wynagrodzenie 4000 - 8000 zł, w zależności od umiejętności i doświadczenia oraz formy zatrudnienia;
    • pracę stacjonarną lub w 100% zdalną;
    • w przypadku pracy stacjonarnej - pracę w nowoczesnym biurze w centrum Mikołowa (Śląsk, 15 minut od Katowic);
    • pracę w młodym, zgranym zespole;
    • luźną, startupową atmosferę pracy i elastyczne podejście;
    • udział w ciekawych projektach;
    • firmowe zawody Mortal Kombat (PS4), kawa i przekąski no limit, ciekawe imprezy integracyjne i wyjazdy firmowe;

    Zainteresowany?
    Wyślij wiadomość wraz z CV oraz próbkami kodu (mile widziany link do kodu na GitHubie).

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.