Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz Linii Produkcyjnej

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Kierownik
  • 19.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o. firma zajmująca się produkcją detali i komponentów do silników lotniczych, będąca częścią międzynarodowego holdingu działającego na terenie Europy , USA i Azji poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie i optymalizacja procesu produkcyjnego, współudział w rozwoju firmy,
  • Zarządzanie pracą operatorów w obrębie linii produkcyjnej: wyznaczanie celów i ocena ich realizacji, odpowiedzialność za poziom wiedzy i umiejętności operatorów,
  • Zapewnienie wykonania pracy zgodnie z obowiązującymi standardami, nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP,
  • Kontrola kosztów oraz odpowiedzialność za wyniki linii,
  • Ścisła współpraca z innymi obszarami produkcji i wsparcia produkcji,
  • Regularne raportowanie wskaźników i prowadzenie dokumentacji linii.

Wymagania:

Osoba jakiej poszukujemy to zaangażowany lider, ukierunkowany na realizację celów i rozwój.

Idealny kandydat powinien posiadać:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Mistrz/ Lider/ Brygadzista,
  • wiedzę na temat procesów produkcyjnych oraz z zakresu obróbki mechanicznej metali,
  • rozwinięte kompetencje menedżerskie,
  • umiejętność analitycznego myślenia, planowania, rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji,
  • znajomość pakietu MS Office i systemu ERP,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • być osobą odpowiedzialną i dyspozycyjną (praca w systemie zmianowym).

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne
  • Możliwość wpływu na strategiczne dla firmy decyzje
  • Benefity – karta multisport, dodatek świąteczny

Administratorem danych jest MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszów 35-105, Przemysłowa 9b . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.