Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn

  • Chełmek, Oświęcim, Chrzanów, małopolskie
  • Specjalista
  • 04.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Duża, stabilna firma o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim,
producent opakowań kartonowych
poszukuje pracownika na stanowisko:

OPERATOR MASZYN
Miejsce pracy: Chełmek
(okolice miast: Jaworzno, Tychy, Bieruń, Oświęcim, Chrzanów)
(nr ref. OMS/2018)

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w renomowanym międzynarodowym koncernie
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
  • Pracę w młodym, rozwijającym się zespole
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego (awansu) w kraju i za granicą

Wymagamy:

  • Wykształcenia minimum średniego technicznego
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn sklejających lub wycinających
  • Znajomości obsługi komputera (Pakiet MS Office) w stopniu podstawowym
  • Komunikatywności
  • Dyspozycyjności
  • Zaangażowania

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn
  • Wykonywanie zleceń produkcyjnych na w/w maszynach zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i jakości
  • Dbałość o utrzymanie w ruchu w/w maszyn

Aplikację zawierającą CV, list motywacyjny oraz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych
w celach rekrutacyjnych prosimy przesłać klikając Aplikuj pod ogłoszeniem.

W tytule maila prosimy podać nr referencyjny OMS/2018

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.