Ta oferta pracy jest nieaktualna od 417 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik magazynu - Kompletator

  • Młochów (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2016-03-03

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Lokalizacja: Młochów
Czy masz doświadczenie w pracy na magazynie oraz potrafisz operować wózkiem widłowym?

Jeśli tak, to wyślij swoje CV na poniższą ofertę.

Twoim przełożonym będzie kierownik zmiany a do głównych obowiązków należało będzie:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompletowanie zamówień
  • Praca magazynowa
  • Utrzymywanie standardów BHP

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Umiejętność sprawnego operowania wózkiem widłowym, w tym wózkiem wysokiego składowania
  • Doświadczenie przy obsłudze skanera mile widziane
  • Posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Wykształcenie minimum zawodowe

OFERUJEMY:

  • Umowę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Prace od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym. (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)
  • Świadczenia zdrowotne

FIRMA

Marka KAMIS jest najbardziej znaną marką przypraw i musztard na polskim rynku, jest kojarzona z najwyższą jakością i niepowtarzalnym smakiem. Firma powstała w 1991 roku i od początku istnienia zdobyła zaufanie konsumentów. Stała się twórcą kategorii przypraw w Polsce, stawiając na innowacyjność i przełamywanie stereotypów w myśleniu o przyprawach i kulinariach. We wrześniu 2011 roku, firma została przejęta przez McCormick&Company Inc., światowego lidera rynku przypraw. Po tej transakcji, w lipcu 2012 r. nazwa firmy z Kamis S.A. zmieniła się na McCormick Polska S.A. Spółka w pełni wspiera rozwój i sukces marek Kamis i Galeo.

McCormick Polska S.A. posiada w Stefanowie jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w regionie, dysponuje własnymi Laboratoriami Kontroli Jakości oraz Działem Badań i Rozwoju. Sięgając po produkty Kamis i Galeo, konsumenci mogą mieć pewność najlepszego i niepowtarzalnego smaku, gdyż jakość jest wbudowana w DNA firmy McCormick. Systemy, procesy i badania prowadzone przez firmę, są jednymi z najbardziej rygorystycznych w branży. Oznacza to, że testujemy nasze produkty gotowe, a co najważniejsze testujemy składniki, które do nich dodajemy.
McCormick Polska S.A. dostarcza w przybliżeniu 300 produktów na rynek detaliczny pod markami KAMIS i GALEO, a także 200 produktów na rynki Rosji, Ukrainy i Rumunii.

GALEO to druga marka przypraw uzupełniającą ofertę McCormick Polska S.A. GALEO oferuje dobra jakość w atrakcyjnej cenie. Produkty GALEO dedykowane są konsumentom, którzy lubią tradycyjną kuchnię i doceniają szeroką ofertę GALEO, która obecnie liczy 73 produkty.

O McCormick Polska S.A.

McCormick Polska S.A. jest spółką zależną McCormick & Company, Incorporated.

McCormick Polska S.A., Stefanowo, ul. Malinowa 18/20; 05-552 Wólka Kosowska

Wpis do rejestru przedsiębiorców: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numerem KRS 21512, NIP 522-010-23-08, kapitał zakładowy w wysokości 3.669.000.- PLN, wpłacony w całości.

McCormick & Company, Inc.

Spółka została założona w 1889 roku i obecnie jest światowym liderem w branży produktów smakowych, zajmuje się produkcją, wprowadzaniem na rynek, handlem, marketingiem i dystrybucją przypraw, produktów specialite i aromatów dla całego przemysłu spożywczego – placówek sprzedaży detalicznej, producentów żywności i działalności gastronomicznej. Zatrudniając 9.500 pracowników na całym świecie, spółka osiągnęła w 2011 roku obroty netto w wysokości 3,7 miliarda USD.

Bez względu na to co jesz, jest bardzo prawdopodobne, że każdego dnia próbujesz czegoś przyprawionego przez McCormick!

www.mccormickcorporation.com

Aby aplikować:

W celu przesłania swojego CV proszę kliknij w przycisk aplikuj.

In return we offer a competitive salary and benefits package and opportunity to work with a global flavour leader.

As an Equal Opportunities employer, McCormick is committed to a diverse workforce.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się