Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product manager ds. płyt drewnianych

  • warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 2018-04-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    VBH Polska Sp. z o.o. - firma handlowa z branży okuć budowlanych, farb i lakierów poszukuje pracownika na stanowisko:

    PRODUCT MANAGER DS. PŁYT DREWNIANYCH
    Obszar działania: województwo warmińsko - mazurskie + ościenne

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – umowa o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

    Zakres obowiązków:

    • współpraca z istniejącymi i potencjalnymi klientami firmy przy wdrażaniu nowych produktów
    • prowadzenie konsultacji i doradztwa technicznego w zakresie zastosowania produktów
    • realizacja założonych planów sprzedaży
    • utrzymywanie i budowanie stałych, długofalowych relacji z klientami
    • analiza otoczenia rynkowego w zakresie jakości oferowanych produktów

    Wymagania:

    • doświadczenie i znajomość branży drewnianej lub drzwiowej
    • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (technologia drewna lub pokrewne)
    • wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do realizacji stawianych celów
    • dobra organizacja i kontrola pracy własnej
    • umiejętność organizowania i wykonywania prezentacji technicznych
    • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
    • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym (angielski, niemiecki lub włoski)

    Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”