Ta oferta pracy jest nieaktualna od 647 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-12-09

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Ringier Axel Springer Media jest jedną z największych korporacji multimedialnych w Europie, która działa w Polsce, Serbii, na Węgrzech i na Słowacji. W Polsce swoją działalność prowadzi ona pod egidą Grupy RAS Onet, skupiającej w swoim portfolio największy portal onet.pl, największe tytuły prasowe wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska (RASP) oraz spółkę Media Impact Polska (MIP) – dostawcę nowoczesnych rozwiązań komunikacyjnych i marketingowych, opartych na silnych markach Grupy RAS Onet.

Aktualnie poszukujemy kandydatów w Warszawie na stanowisko:

PRODUCT MANAGER
NEWSWEEK.PL/NEWSWEEK PLUS
Miejsce pracy: Warszawa

Cel stanowiska: ilościowe i jakościowe wyniki serwisu

Zadania:

  • Opieka nad rozwojem platformy Newsweek PLUS i realizacja projektów B2B z nią związanych
  • Realizacja projektów z Klientami Zewnętrznymi (np. komercyjny Landing Page, z modułami
    e-commerce, nadzór nad kontentem, promocją, Google Tag Manager)
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami automatycznych rozwiązań reklamowych (np. PLISTA)
  • Zlecanie i nadzór nad traffic marketing (SEO, SEM, Social Media)
  • Analiza kondycji serwisu (Google Analytics, Chartbeat, narzędzia wewnętrzne)
  • Zadania utrzymaniowe i rozwojowe serwisu
  • Obsługa CMS serwisu
  • Kontakt z Klientami
  • Współpraca z Redakcją Newsweek Polska, Działem New Business, Działem IT, Działem Reklamy i Działem Marketingu

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów digitalowych (stawianie stron www, serwisów e-commerce, implementacja wtyczek etc.)
  • Znajomość podstaw programowania
  • Znajomość Google Analytics
  • Znajomość marketingu digitalowego
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w środowisku łączącym siłę tradycji marek wydawniczych z dynamiką, innowacyjnością
    i zasięgiem największej polskiej marki cyfrowej
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z podaniem numeru referencyjnego na poniższy adres wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w firmie Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 nr 101. poz.926 z późniejszymi zmianami)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się