Ta oferta pracy jest nieaktualna od 633 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista C/C++ - tester oprogramowania

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.12.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

  • uczestniczenie w pracach projektowych Biura Systemów i Oprogramowania ze szczególnym uwzględnieniem  tworzenia i testowania na procesorach o różnym przeznaczeniu (GPP, DSP) głównie w systemach UNIX (testy modułowe, integracyjne) wraz z tworzeniem dokumentacji
  • przygotowywanie infrastruktury testowej wykorzystującej gotowe narzędzia lub wytworzonej samodzielnie w wybranym języku programowania

 Wymagania:

  • znajomość języków programowania C/C++ z uwzględnieniem obiektowości
  • znajomość środowiska Linux/Unix w obsłudze konsolowej i skryptowej
  • wiedza z zakresu cyfrowego przetwarzania sygnałów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie/analizę dokumentacji technicznej
  • wiedza z zakresu testowania oprogramowania (najlepiej bazująca na ISTQB)

Dodatkowe atuty kandydata:

  • znajomość zagadnień związanych z technologiami radiokomunikacyjnymi
  • znajomość języka modelowania UML
  • znajomość IDE: Code Composer Studio, Elispse
  • wiedza z zakresu architektury procesorów DSP firmy Texas Instruments
  • znajomość języków programowania C#/Java
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe na kierunkach: elektronika, informatyka, telekomunikacja lub pokrewnych
  • znajomość języków skryptowych np. Python
  • znajomość narzędzi do testowania na różnych poziomach

Oczekiwane cechy osobowości:

  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • terminowość i umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę z wysokiej klasy specjalistami, w zaawansowanych technologicznie projektach, w międzynarodowym zespole
  • udział w szkoleniach zawodowych
  • dofinansowanie do nauki
  • elastyczny (ruchomy) czas pracy

Prosimy również o pobranie i wypełnienie "Ankiety uzupełniającej", którą znajdą Państwo
tutaj

Aplikację wraz z poniższą ankietą prosimy przesłać na adres: kadry@radmor.com.pl
lub klikając przycisk APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

W liście motywacyjnym prosimy umieścić poniższą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy podczas realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się