Przedstawiciel Apteczny

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 17.11.2017
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 17.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Paso-Trading Sp. z o.o. z siedzibą w Pabianicach poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • aktywne pozyskiwanie Klientów farmaceutycznych na powierzonym terenie
  • prowadzenie aktywnej działalności informacyjnej, sprzedażowej skierowanej do Klientów aptecznych w zakresie powierzonych produktów firmy
  • realizowanie polityki cenowej oraz strategii sprzedażowej firmy
  • raportowanie wyników pracy
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy i jej reprezentowanie w kontaktach z Klientami
Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy (preferowane Przedstawiciel Farmaceutyczny)
  • wykształcenie średnie (preferowane wyższe)
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • umiejętność planowania oraz doskonałej organizacji pracy własnej
  • motywacja i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • czynne prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wsparcie działu call center
  • dużą samodzielność pracy
  • szkolenia produktowe, handlowe
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się