Ta oferta pracy jest nieaktualna od 154 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Apteczny

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 17.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Paso-Trading Sp. z o.o. z siedzibą w Pabianicach poszukuje osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:
    • aktywne pozyskiwanie Klientów farmaceutycznych na powierzonym terenie
    • prowadzenie aktywnej działalności informacyjnej, sprzedażowej skierowanej do Klientów aptecznych w zakresie powierzonych produktów firmy
    • realizowanie polityki cenowej oraz strategii sprzedażowej firmy
    • raportowanie wyników pracy
    • dbałość o pozytywny wizerunek firmy i jej reprezentowanie w kontaktach z Klientami
    Wymagania:
    • minimum roczne doświadczenie na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy (preferowane Przedstawiciel Farmaceutyczny)
    • wykształcenie średnie (preferowane wyższe)
    • znajomość pakietu MS Office
    • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
    • umiejętność planowania oraz doskonałej organizacji pracy własnej
    • motywacja i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów
    • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
    • czynne prawo jazdy kat.B
    Oferujemy:
    • stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • wsparcie działu call center
    • dużą samodzielność pracy
    • szkolenia produktowe, handlowe
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).