Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel ds. Odszkodowań

  • Bytów, Chojnice, Czarne, Czersk, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Gniew, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Miastko, Nowy Dwór Gdański, Pelplin, Prabuty, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Skarszewy, Słupsk, Sopot, Sztum, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo, Żukowo, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-10-19

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. jest jedną z najszybciej rozwijających się firm odszkodowawczych w Europie wschodniej, w związku z rozwojem poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytów, Chojnice, Czarne, Czersk, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Gniew, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Miastko, Nowy Dwór Gdański, Pelplin, Prabuty, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Skarszewy, Słupsk, Sopot, Sztum, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo, Żukowo
Region: pomorskie

Opis stanowiska:

Zadaniem agenta jest pozyskiwanie klientów, którym przysługuje odszkodowanie z polisy OC sprawcy oraz przekazanie dokumentacji do centrali EuCO gdzie sztab ludzi zajmuje się uzyskaniem odszkodowania a TY czekasz na Swoją prowizję.

Oczywiście nauczymy Cię jak dotrzeć do takich osób, mamy świadomość tego, że jest to nowy zawód i trzeba czasu aby nauczyć się pozyskiwać klientów.

Za wszystkich Twoich klientów wypłacajmy Ci zaliczkę od 50zł do 650zł a po zakończeniu sprawy otrzymasz prowizję od 10% do 40% z zysku firmy.

Oczekujemy:

  • Otwartości i komunikatywności
  • Ambicji na ponad przeciętnym poziomie
  • Konsekwencji oraz zaufania, jesteśmy w końcu spółką akcyjną
  • Pełnego zaangażowania i chęci zmiany/nauki
  • Trochę pozytywnego myślenia

Oferujemy:

  • Wysokie zarobki miesięczne (osiągane w pierwszym miesiącu pracy)
  • Jasną i przejrzystą ścieżkę awansów, do 40% z prowizji firmy
  • Pracę z ogromną możliwością rozwoju finansowego i osobistego
  • Darmowe szkolenia, które gwarantują pozyskiwanie min. 10 klientów miesięcznie
  • Darmowy dostęp do szkoleń online
  • Wysokie zarobki, jeśli będziesz pracowity
  • Rozliczenie na podstawie umowy zlecenie bądź działalności gospodarczej
  • Jasny i przejrzysty plan kariery zawodowej niezmienny od powstania firmy
  • Bogaty system motywacyjny (wyjazdy zagraniczne, premie, nagrody)
  • Auta służbowe klasy premium za wyniki, EuCO na dziś finansuje ponad 200 aut swoim przedstawicielom

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania bądz kontakt telefoniczny 515-515-136 w godzinach 9-17

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się