Przedstawiciel Farmaceutyczny

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 17.11.2017
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 17.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Dystrybutor dermokosmetyków do pielęgnacji włosów sprzedawanych jedynie w aptekach prowadzi rekrutację osoby na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Farmaceutycznego.

Region: podkarpackie

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych Klientów
  • promocja i szkolenia z produktów
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • realizacja planów sprzedaży

Poszukujemy osób:

  • z minimum rocznym doświadczeniem w sprzedaży kosmetyków do aptek
  • gtowych na min 55 wizyt i 2 szkolenia tygodniowo w aptekach
  • gotowych do pracy na 2 lub 3 województwach
  • z prawem jazdy kat. B, przyzwyczajonych do robienia dużych mięsięcznych przebiegów
  • ze znajomość lokalnego rynku
  • samodzielnych, zaangażowanych i z dobrą organizacją pracy
  • posiadających umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
Które ponadto są osobami:
  • zaangażowanymi, utożsamiającymi się z firmą, marką i produktami
  • umiejącymi współpracować w zespole
  • z pozytywną energią

Oferujemy:

  • pracę z produktami o bardzo wysokiej skuteczności i bardzo dobrych opiniach farmaceutów (Najczęściej polecana marka do pielęgnacji włosów przez Farmaceutów w Polsce w 2016 wg badania w Podręcznik Farmaceuty 2016")
  • CRM na smartphone z bazą aptek
  • samochód, smartphone, laptop, kuferek na szkolenia
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub w oparciu o działalność
  • wynagrodzenie podstawowe + prowizję
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się