Ta oferta pracy jest nieaktualna od 338 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Białystok, Łomża, Suwałki, podlaskie
  • Specjalista
  • 2016-02-25

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

www.volta.com.pl zajmuje się sprzedażą oraz wsparciem technicznym produktów z szeroko rozumianej branży zabezpieczeń mienia. Od ponad 20 lat odnosimy sukcesy w tradycyjnym handlu na rynku ogólnopolskim oraz w eksporcie. Obecnie firma mocno rozwija kanały sprzedaży e-commerce.

Poszukujemy ambitnych ludzi, którzy wzbogacą nasz obecny zespół handlowców o swoją energię, wiedzę oraz umiejętności. Nasza firma kieruje się następującymi wartościami: innowacyjność, współpraca oraz partnerstwo. Budujemy zespół w oparciu o ludzi podzielających te jakości.

Jeżeli:

  • czerpiesz przyjemność ze znajdowania nieoczywistych rozwiązań dla swoich klientów,
  • chcesz szukać rozwiązań satysfakcjonujących zarówno Ciebie, firmę jak i klienta,
  • jesteś zainteresowany budową i rozwojem długotrwałych relacji z klientami
  • jesteś nakierowany na systematyczny rozwój siebie oraz swoich umiejętności,

do tego jeżeli:

  • umiesz czerpać satysfakcję z pracy w handlu, a współpraca jest dla Ciebie najlepszym narzędziem do osiągania celów,

wyślij do nas swoje zgłoszenie na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok, Łomża, Suwałki

Region: podlaskie

Numer referencyjny: PH/Białystok,Łomża,Giżycko, Mrągowo, Suwałki/02/2016

Opis stanowiska:

Będziesz:

  • dbał o podtrzymanie ciągłości zakupowej i monitorował potrzeby klientów z Twojego regionu,
  • budował nowe relacje w oparciu o istniejącą bazę kontaktów oraz samodzielnie przeprowadzał badanie rynku,
  • współtworzył plany sprzedaży i je realizował,
  • udoskonalał swój warsztat pracy poprzez uczestnictwo w spotkaniach i szkoleniach  (w tym produktowych),
  • współtworzył politykę produktową firmy oraz monitorował sytuację w naszej branży (działania konkurencji, pojawianie się nowości produktowych),
  • współtworzył wizerunek firmy wśród klientów B2B oraz innych uczestników rynku w naszej branży.

Wymagania:

  • Warunek konieczny - doświadczenie w sprzedaży w branży zabezpieczeń lub elektrotechnicznej,
  • Systematyczne dbanie o realizację potrzeb klienta,
  • Umiejętność zarządzania relacjami z klientem za pomocą systemu CRM,
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy w handlu w sektorze B2B (istotnym atutem będzie doświadczenie w branży teletechnicznej),
  • Co najmniej średnie wykształcenie,
  • Umiejętność stosowania technik negocjacyjnych i sprzedażowych, m.in up-selling i cross-selling,
  • Umiejętność sprawnego planowania swoich zadań oraz czasu pracy,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B,
  • Znajomość pakietu Office.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie oraz premii miesięcznej uzależnionej od wyników sprzedaży,
  • Odpowiedzialną i istotną dla firmy pracę,
  • Swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań,
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji,
  • Pracę w zespole fajnych, profesjonalnych ludzi nakierowanych na realizację zadań,
  • Wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych,
  • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji Twoich zadań (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Volta Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jutrzenki 94."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się