Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

  • Bochnia, Brzesko, Tarnów, Wieliczka, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-05-23
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2018-06-22)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem, firma BLACHODACH poszukuje kandydatów na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. DETALU

    Miejsce pracy: Bochnia, Brzesko, Tarnów, Wieliczka

    Na województwo: małopolskie

    Opis stanowiska:

    • realizowanie planów sprzedaży na przydzielonym regionie
    • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
    • współpraca z aktualnymi klientami
    • promocja i szkolenia w regionie
    • raportowanie

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • znajomość branży budowlanej
    • doświadczenie w sprzedaży segmentu pokryć dachowych będzie dodatkowym atutem
    • systematyczność i konsekwencja w realizacji celów
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
    • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od efektów pracy
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • samochód służbowy, telefon komórkowy i inne narzędzia pracy
    • pracę w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole
    List motywacyjny oraz CV, prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz.883 z póz.zm."