Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży

  • Kwidzyn, Malbork, Chojnice, Kościerzyna, Starogard Gdański, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-11-21

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

teren województwa POMORSKIEGO I KUJAWSKO - POMORSKIEGO (Grudziądz, Starogard, Kwidzyn, Malbork, Tuchola, Sępólno, Chojnice, Kościerzyna)

nr ref. RNE/D13/04/2017

PayUp Polska S.A.

należąca do Grupy Eurocash powstała w 2007 roku i jest najszybciej rozwijającym się ogólnopolskim dystrybutorem usług realizowanych poprzez terminale POS. Podstawowa działalność firmy obejmuje sprzedaż m.in. doładowań do telefonów i do płatności w Internecie, płatności rachunków, jak również akceptację kart płatniczych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wprowadzaniem nowych usług poszukujemy osoby na powyższe stanowisko.

Kluczowe zadania:

  • sprzedaż usług realizowanych za pomocą terminali wielofunkcyjnych;
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • realizowanie celów sprzedażowych i dystrybucyjnych;
  • budowanie i utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami firmy.

Idealny kandydat powinien:

  • posiadać doświadczenie w sprzedaży usług w sektorze B2B lub w branży FMCG;
  • znajomość branży będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność pozyskiwania klientów;
  • cechować się zaangażowaniem i nastawieniem na osiąganie założonych celów sprzedażowych;
  • cechować się bardzo dobrą organizacją oraz umiejętnością zarządzania czasem pracy;
  • być osobą kreatywną, przedsiębiorczą, wykazującą inicjatywę w działaniu;
  • cechować się znajomością MS Office;
  • posiadać prawo jazdy kat. B.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość aktywnego podnoszenia kompetencji sprzedażowych;
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop;
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę.
WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.).