Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-04-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MAZBIT

    Firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 25 letnim doświadczeniem stawiająca na ciągłe doskonalenie i rozwój poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    Opis stanowiska:

    • profesjonalna obsługa klienta w zakresie oferowanych produktów i usług
    • przeprowadzanie prezentacji produktowych
    • współpraca ze środowiskiem medycznym – sklepy medyczne, fizjoterapeuci
    • analizowanie rynku i działań konkurencji
    • realizowanie celów sprzedażowych
    • współtworzenie nowych rozwiązań dla pacjentów
    • raportowanie wyników pracy

    Wymagania:

    • umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z klientem, opartych o wiedzę merytoryczną
    • zorientowanie na wynik, zaangażowanie i pracowitość
    • zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
    • wysoka motywacja oraz chęć samodoskonalenia
    • dobra organizacja i umiejętność samodzielnej pracy
    • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
    • prawo jazdy kat. B.
    • wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
    • umowę o pracę
    • szkolenia
    • pracę w miłej atmosferze

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem.

    SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZEGO ZESPOŁU!