Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • opolskie
  • Specjalista
  • 18.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych, Halina Błażejewicz-Sowa

Z.P.T.Sz. Katarzynki jako kilkuosobowa firma rodzinna rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku. Produkujemy detale z tworzyw sztucznych i metalu do mebli tapicerowanych i skrzyniowych. Oferujemy usługi z zakresu: przetwórstwa tworzyw sztucznych, obróbki metalu, zdobienia opakowań kosmetycznych, motoryzacyjnych, itp.

www.katarzynki.pl

Region: opolskie

Opis stanowiska:

  • Dbanie o stały wzrost sprzedaży zgodnie z indywidualnym planem sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez organizowanie i przeprowadzanie spotkań handlowych
  • Budowanie i rozwijanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami
  • Systematyczne uzupełnianie wiedzy na temat produktów
  • Systematyczne monitorowanie potrzeb przypisanych klientów
  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
  • Przestrzeganie polityki handlowej Firmy
  • Praca na terenie województw: śląskie, opolskie, dolnośląskie i małopolskie.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi komputera, systemów operacyjnych MS Word, MS Exel, MS Outlook
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Kreatywność
  • Znajomość języka obcego
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prowizję uzależnioną od wyników
  • Wyposażenie (samochód, sprzęt IT)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.),