Przedstawiciel Handlowy

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 22.11.2017
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 22.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Producent płytek ceramicznych klinkierowych i gresowych poszukuje osoby na stanowisko

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie relacji z obecnymi partnerami handlowymi z przypisanego terenu
  • monitorowanie rynku
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych oraz realizację uzgodnień zawartych w umowach

Oczekiwania:

  • min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży budowlanej
  • mile widziane doświadczenie w branży ceramicznej
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność do pracy w terenie
  • umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • samodzielność, dynamiczność, zaangażowanie, determinacja

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • rozwój zawodowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, komputer, telefon)
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

CERRAD Sp. z o. o.
ul. Radomska 49 B
27-200 Starachowice,
lub za pomocą przycisku Aplikuj.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się