Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel regionalny

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-03-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Renomowana Kancelaria Brokerska z siedzibą we Wrocławiu zatrudni osoby na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY

    Główne zadania:

    • efektywne pozyskiwanie klientów
    • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
    • przygotowywanie ofert, opracowań oraz prezentacji handlowych
    • efektywna realizacja planów sprzedażowych

    Wymagania:

    • znajomość zasad kreowania wizerunku biznesowego własnego oraz firmy
    • znajomość obsługi Excel, Power Point
    • wysoka samodzielność w realizowaniu zadań
    • mile widziane cechy: inicjatywa, kreatywność oraz konsekwencja w działaniu
    • prawo jazdy kat. B
    • mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia
    • praca w dynamicznym i zgranym zespole
    • możliwość budowania stabilnej ścieżki kariery
    • system szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
    • motywacyjny system premiowy
    • atrakcyjne benefity pracownicze

    Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.