Ta oferta pracy jest nieaktualna od 169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciela handlowego – car refinish

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 02.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Producent farb i lakierów przemysłowych marki VISTO, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • reprezentowanie firmy i budowanie długofalowych relacji z obecnymi kontrahentami oraz pozyskiwanie nowych
    • realizacja celów sprzedażowych na powierzonym terenie
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • raportowanie przebiegu pracy

    Wymagania:

    • znajomość wymienionych branż: lakiery samochodowe, osprzęt lakierniczy, materiały ścierne i polerskie
    • samodzielność, dyspozycyjność i dobra organizacja czasu pracy
    • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
    • prawo jazdy kat. B, obsługa komputera
    • wykształcenie min. średnie

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do doświadczenia i osiąganych wyników (bez górnej granicy)
    • zatrudnienie na zasadzie kontraktu
    • samochód służbowy, laptop, telefon (internet i rozmowy bez limitu)
    • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwości rozwoju, cykl szkoleń

    Prosimy o przesyłanie CV i listów motywacyjnych za pomocą

    Prosimy również o zamieszczenie podpisanej klauzuli o ochronie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami