Ta oferta pracy jest nieaktualna od 308 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. kontroli kredytowej i windykacji

  • Częstochowa, śląskie
  • Specjalista
  • 2016-03-24

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma UNIMOT S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:

  • monitoring, weryfikacja i ocena sytuacji finansowej i wiarygodności kredytowej odbiorców
  • weryfikacja limitów kredytowych klientów
  • współpraca z firmą ubezpieczeniową, wywiadownią gospodarczą oraz kancelarią prawną
  • weryfikacja zabezpieczeń
  • monitorowanie i kontrola płatności oraz stanu zadłużenia (uprzedzająca i następcza)
  • utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z klientami oraz miękka windykacja należności

Wymagania:

  • znajomość analizy finansowej i oceny wiarygodności kredytowej odbiorców
  • samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność praktycznego korzystania z pakietu Microsoft Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość technik i narzędzi windykacji na etapie przed sądowym i egzekucyjnym będzie dodatkowym atutem
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, zdolności negocjacyjne
  • asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie
  • znajomość języka angielskiego

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać w ciągu 14 dni od dnia ukazania się ogłoszenia na adres:

Dziękując za przesłanie aplikacji, informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29/08/97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się