Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. zamówień publicznych

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 17.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

DGP Clean Partner Sp. z o. o.

Spółka specjalizująca się w świadczeniu usług porządkowo – czystościowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr referencyjny: DP/08/01/2018

Opis stanowiska:

Celem tego stanowiska jest opracowanie, kompletowanie i składanie ofert w ramach zamówień publicznych oraz weryfikacja dokumentacji przetargowej

Główne zadania:

  • monitorowanie serwisów internetowych w zakresie ogłaszanych przetargów zgodnych z profilem działalności firmy,
  • analiza zapisów SIWZ pod względem formalnym,
  • udział w postępowaniach przetargowych,
  • tworzenie dokumentacji ofertowej,
  • sporządzanie kalkulacji cenowych,
  • przeprowadzanie audytów obiektów pod kątem wyceny,
  • komunikacja z jednostkami sektora publicznego,
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych działań handlowych w CRM.

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie obsługi formalnoprawnej w obszarze zamówień publicznych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, głównie pakietu MS Office, CRM-u i urządzeń biurowych,
  • znajomość sposobu sporządzenia kalkulacji cenowych usług porządkowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, terminowość,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • kontynuację i rozwój kariery w sektorze zamówień publicznych w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód).

Oferty zawierające CV i list motywacyjny oraz klauzulę o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj (z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości: DP/08/01/2018)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o dopisanie klauzuli w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji, selekcji i archiwizacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowania o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.