Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

  • pomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 17.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

WIELKOPOLSKIE ZAKŁADY MIĘSNE AGRICO SP. ZO.O. ZPCHR

Wielkopolskie Zakłady Mięsne AGRICO sp. z o.o. to uznany producent convenience food. Firma jest obecna w segmencie konserw mięsnych, rybnych oraz dań gotowych. Producent posiada nowoczesne zaplecze produkcyjne o dużych mocach przerobowych. Ze względu na intensyfikację działań dystrybucyjnych na rynku polskim, spółka poszukuje kandydatów na stanowisko

Region: pomorskie

Region 1 obejmuje  obszar:
woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie

Region 2 obejmuje  obszar:
woj. śląskie, małopolskie, podkarpackie,

Osoba zatrudniona na stanowisku Regionalnego Dyrektora Sprzedaży odpowiedzialna będzie za współpracę z dystrybutorami oraz realizację planów sprzedażowych w podległym regionie.

Zakres obowiązków:

  • Analiza rynku pod kątem nowych możliwości sprzedaży, rozwój sieci sprzedaży.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych.
  • Ustalanie celów dla dystrybutorów  i monitorowanie ich realizacji.
  • Ścisła współpraca z dystrybutorami w zakresie przygotowania i realizacji efektywnej polityki sprzedażowej.
  • Obsługa  regionalnych sieci  handlowych.
  • Realizowanie budżetu sprzedaży.
  • Aktywny udział w kreowaniu wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie przynajmniej średnie, preferowane wyższe.
  • Bardzo  dobra  znajomość  rynku, doświadczenie zawodowe w branży FMCG.
  • Umiejętność pozyskiwania oraz obsługi klientów hurtowych i sieci detalicznych.
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji.
  • Orientacja na realizację zadań.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne.
  • Gotowość do podróży służbowych, prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w doświadczonym zespole.
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji.
  • Dużą samodzielność w działaniu.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon.
  • Mile widziane osoby prowadzące własną działalność gospodarczą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy dopisać następującą klauzule: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922, ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.