Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

regionalny menedżer sprzedaży

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 28.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Szukamy osoby, która będzie współtworzyła zespół doświadczonych handlowców, ludzi pełnych pasji i ceniących dynamikę pracy. Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma oferująca usługi i produkty z obszaru GPS.

pomorskie, praca stała

oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie w postaci podstawy + premii kwartalnych
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe
  • karta sportowa
  • opieka medyczna
  • niezbędne narzędzia do pracy - samochód służbowy, komputer oraz telefon
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

zadania:

  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • budowanie stałych i długotrwałych relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami na powierzonym terenie
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych, negocjowanie i zawieranie umów
  • realizowanie indywidualnych celów sprzedażowych

oczekujemy:

  • minimum 2 lata doświadczenia handlowego na rynku B2B (preferowane usługi leasingowe lub w obszarze GPS) lub 5 lat doświadczenia w branży transportu ciężkiego
  • wysoka motywacja i silne nastawienie na osiąganie założonych celów
  • inicjatywa, dobra organizacja pracy
  • umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji
  • umiejętność pracy w zespole, z wykazaniem kreatywności
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • umiejętność słuchania Klienta, diagnozowania potrzeb
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47