Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny przedstawiciel handlowy

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 18.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dla Firmy Medycznej, której celem jest dostarczanie nowoczesnych technologii medycznych zapewniających wzrost efektywności leczenia pacjentów oraz redukcję kosztów szpitalnych.
Regionalny Przedstawiciel Handlowy

ZADANIA:

  • promocja i sprzedaż produktów firmy: sprzęt medyczny
  • prowadzenie szkoleń,prezentacji dla personelu medycznego oraz stały monitoring wymagań oraz poziomu zadowolenia klientów
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami: przedstawiciele służby zdrowia i administracji szpitalnej
  • kreowanie pozytywnego wizerunku marki na rynku opieki medycznej

OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE UCZSTNICZYĆ W ZABIEGACH ORAZ OPERACJACH

 POSZUKUJEMY KANDYDATÓW:

  • z doświadczeniem na stanowisku przedstawiciela medycznego,w sprzedaży sprzętu medycznego
  • otwartych na nowe projekty oraz metody działania, chętnych do nauki i rozwoju
  • posiadających umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • znających rynek medyczny i zasady sprzedaży poprzez procedury przetargowe
  • zorientowanych na wzrost wyników
  • posiadających umiejętność pracy w warunkach konkurencji
  • zaangażowanych, samodzielnych, dokładnych i ukierunkowanych na cel
  • umiejących współpracować w zespole
  • z pozytywną energią
  • posiadających prawo jazdy kat. B,

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie z rozpoznawalną marką, na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • samodzielność w działaniu
  • realną możliwość rozwoju w strukturze firmy oraz uzyskanie wysokich dochodów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).