Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Engineer B2B

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 20.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Danstoker Poland należy do duńskiej Grupy Danstoker -  lidera w projektowaniu
i produkcji dla branży energetycznej na rynku europejskim (99% produktów trafia na eksport).

Danstoker  Poland to synonim międzynarodowego środowiska pracy,
stabilnych warunków zatrudnienia i możliwości rozwoju zawodowego.

Firma poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: woj. pomorskie

Zakres obowiązków:

  • realizacja polityki sprzedażowej w zakresie B2B
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długofalowych relacji z nimi
  • analiza potrzeb klientów i sporządzanie ofert handlowych
  • stosowanie kompleksowych rozwiązań sprzedażowych
  • negocjowanie warunków sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - techniczne
  • minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność nawiązywania relacji z Klientami
  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i motywacja do realizacji celów sprzedażowych
  • znajomość  języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do podróży służbowych na terenie kraju oraz delegacji do siedziby firmy w Ostrowcu Św.
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i narzędzi pracy (samochód służbowy, laptop, itp.)
  • miłą atmosferę pracy (i jeszcze lepszą kawę :))
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie
z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na tylko na wybrane oferty.