Ta oferta pracy jest nieaktualna od 457 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Engineer - Doradca Techniczny

  • opolskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 27.01.2016

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Międzynarodowa firma Chimimeca Polska, z ponad 10 letnim doświadczeniem w Polsce, z branży technicznej, zajmująca się sprzedażą produktów chemicznych oraz usług z zakresu czyszczenia chemicznego poszukuje pracownika na stanowisko:

SALES ENGINEER - DORADCA TECHNICZNY NA TEREN POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ

który obejmuje województwa: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, łódzkie, dolnośląskie, opolskie.

Region: opolskie

Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

Zarządzanie sprzedażą produktów i usług Firmy poprzez:

  • realizację planów sprzedażowych w podległym rejonie
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów i  dbanie o dobre relacje z obecnymi
  • prezentację produktów chemicznych Firmy u klienta
  • doradztwo techniczne dla klientów Firmy
  • aktywne monitorowanie rynku
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy w otoczeniu biznesowym
  • przygotowanie ofert handlowych i negocjowanie warunków zawartych kontraktów
  • pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją
  • reprezentowanie firmy na targach, seminariach i konferencjach

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani absolwenci)
  • doświadczenie w sprzedaży / doradztwie / B2B
  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenia w prowadzeniu pojazdu
  • znajomość języka angielskiego minimum B2
  • uczciwość i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w międzynarodowej firmie
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premia uzależniona od wyników pracy
  • umowę o pracę i stabilność zatrudnienia w zadaniowym systemie pracy
  • rozwój zawodowy poprzez system szkoleń
  • pakiet socjalny
  • samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i aktualnym zdjęciem.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się