Ta oferta pracy jest nieaktualna od 205 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales - Export Manager

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2016-11-29

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

PERFECTA Sp. z o.o. Sp. k. www.perfecta.com.pl jest polskim przedsiębiorstwem działającym od 1994 roku. PERFECTA zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą tzw. POS’ów (czyli mebli i wyposażenia wnętrz sklepów) wspierających sprzedaż produktów oferowanych przez Klientów firmy.

Miejsce pracy: Łany/k. Wrocławia
top

Główne zadania:

  • zarządzanie międzynarodowymi projektami,
  • pozyskiwanie nowych obszarów sprzedaży na rynkach UE (m.in. branża
    kosmetyczna, alkoholowa, FMCG),
  • kreowanie i wprowadzanie nowych innowacyjnych produktów na rynek,
  • budowanie i rozwój trwałych relacji z klientem,
  • ocena potencjału rynkowego - analiza konkurencji, rekomendowanie
    wybranych rozwiązań mających na celu rozwój sprzedaży.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B,
  • biegła znajomość jęz. angielskiego,
  • znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w sprzedaży relacyjnej,
  • umiejętności organizacji pracy i zarządzania czasem,
  • inicjatywa i kreatywność w działaniu,
  • sukcesy w pracy sprzedażowej, poparte konkretnymi wynikami,
  • regularne czytanie książek będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

FAJNĄ ATMOSFERĘ
W PRACY
UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWYCH PROJEKTACH
RYNKOWE
 ZAROBKI
MOŻLIWOŚĆ
ROZWOJU
DOSTĘP DO NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ.

Dojazd komunikacją miejską o numerach: 115, 118 (przystanek Wojnów pętla).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

"Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się