Ta oferta pracy jest nieaktualna od 613 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior/Middle Software Engineer

 • Katowice, śląskie
 • Specjalista
 • 16.01.2016

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Currently we are looking for
 
Senior/Middle Software Engineer
 
 
Sopra Steria  - global provider of IT services and solutions - in order to reinforce its teams working on projects.
 

Your Mission


 

Joining Sopra Steria, you will be integrated in a multi-cultural agile team of java developers. Your mission will to develop, test and integrate work packages as part of a Scrum-driven team.

 

Your Profile


 
 • One project demands knowledge and experience with Java Enterprise Edition. Java certification is an asset. Ideally, you have experience in Case Management Systems, and you have experience in Front End Web development using framework like (HTML5, CSS3, Dojo, Javascript MVC, AJAX).
 • Second project demands knowledge and minimum 1 year experience in JEE and SOA developments, ESB and EAI concepts knowledge.
 • You are flexible, pro-active, structured and quality oriented.
 • Team spirit is a strong requirement as well as clear and concise communication.
 • You are able to understand complex systems and expending them.
 • You have a good level in written and spoken English.
 

The company offers


 • Participation in innovative projects for world-class end-users
 • Attractive salary + extras
 • Secure employment with great opportunities for professional progression
 • Work in truly international environment
 
Aplikuj  do nas albo prześlij CV na adres:  rekrutacja@soprasteria.com
 
Informujemy, że administratorem danych osobowych, w rozumieniu art. 7 pkt 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) kandydatów do pracy jest Steria Polska sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-007), ul. Uniwersytecka 13. Zebrane dane osobowe  będą przetwarzane przez Administratora w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) jest obowiązkowe. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych. Przekazane przez kandydatów dokumenty aplikacyjne zawierające dane osobowe zostaną zniszczone po zamknięciu procesu rekrutacji.

Kandydaci mogą również przekazać swoje aplikacje w celu rozpatrywania ich przez Administratora także w przyszłych procesach rekrutacji. W tym celu kandydaci powinni zamieścić w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzulę zgody według wzoru zamieszczonego poniżej:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Steria Polska sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-007), ul. Uniwersytecka 13 (dotyczy również danych wykraczających poza zakres wskazany w art. 221 Kodeksu pracy) w związku z rekrutacja, a także  w przyszłych procesach rekrutacji. Moja zgoda na przetwarzanie danych jest ważna do odwołania”.

Zaloguj się do konta

Zaloguj się, aby łatwiej szukać pracy.

Dla tego adresu e-mail istnieje już konto w Pracuj.pl, ale adres e-mail nie został potwierdzony. Wysłaliśmy Ci wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Sprawdź swoją pocztę i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

Zbyt wiele nieprawidłowych prób podania hasła. <span id="validationErrorTimerText">Spróbuj ponownie za <span id="validationErrorTimer">{0}</span> <span id="validationErrorTimerUnit">sekund</span>.</span>

 • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Dla tego adresu e-mail istnieje już konto w Pracuj.pl, ale adres e-mail nie został potwierdzony. Wysłaliśmy Ci wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Sprawdź swoją pocztę i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

 • lub Zaloguj się