Ta oferta pracy jest nieaktualna od 422 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista do spraw produkcji roślinnej

  • Będzin, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec, Poręba, śląskie
  • Specjalista
  • 2016-02-28

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Agro-Perfect to dynamiczna firma z sektora rolniczego, specjalizująca się w zarządzaniu produkcją roślinną w gospodarstwie rolnym, nawożeniu i ochronie roślin. Wybitne osiągnięcia firmy zostały docenione przez kapitułę konkursu Jakość Roku 2015 w kategorii Innowacja.

Naszą wizytówką są rewolucjonizujące rynek poprzez ewolucje technologie, produkty i kompletne rozwiązania dla rolnictwa. Rolnicy, dzięki rzeczywistemu doradztwu rolniczemu, w pełni wykorzystują innowacyjną IV Generację Technologii Agrarnej. Współpraca z Agro-Perfect to dostęp do najnowocześniejszych odkryć naukowców z zakresu uprawy roślinnej. Pozwala to na osiąganie ponadprzeciętnych plonów o wysokiej jakości, czyli zysków.

top
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko
Specjalistów do spraw produkcji roślinnej

GŁÓWNE OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

  • Doradztwo Agro w produkcji roślinnej w gospodarstwach
  • Kontrola i prowadzenie plantacji podczas całego sezonu
  • Reprezentowanie firmy na powierzonym terenie
  • Realizacja planów sprzedaży produktów Agro-Perfect na wyznaczonym obszarze
  • Budowanie bazy klientów i rozszerzanie sieci kontaktów biznesowych
  • Doradztwo i wspieranie klientów w zakupie i zastosowaniu najlepszych preparatów ochrony roślin
  • Zapewnienie dystrybucji produktów z oferty Agro-Perfect zgodnie z założonymi planami
  • Współpraca w ramach zespołu sprzedaży nad zbudowaniem najefektywniejszej struktury i systemu dystrybucji oraz sprzedaży oferty Agro-Perfect
  • Elastyczność pracy uwarunkowana sezonowością

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • Wysokiej motywacji pracy
  • Wykształcenia i doświadczenia w produkcji rolnej ( warunek konieczny)
  • Samodzielności i kreatywności
  • Bardzo wysokich umiejętności interpersonalnych i handlowych
  • Umiejętności organizacji pracy i projektowego podejścia do zadań
  • Zdolności interpersonalnych i łatwości nawiązywania oraz budowania trwałych kontaktów z klientami
  • Osobistej wiarygodności, uczciwości i odpowiedzialności w pracy
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Język angielski będzie dodatkowym atutem

Szanując Twój jak i nasz czas JEŚLI nie spełniasz w/w warunków NIE APLIKUJ

OFERUJEMY:

  • Stabilność i bezpieczeństwo pracy
  • Nadprzeciętny rozwój umiejętności
  • Rzeczywistą ścieżkę kariery zapewniającą pełną satysfakcję
  • Możliwość pracy w dynamicznym, młodym zespole nastawionym na ciągły rozwój kreatywności i innowacyjności
  • Innowacyjne dotąd niespotykane szkolenia połączone z wiedzą naukowców i praktyków z instytutów naukowych w Unii Europejskiej
  • Samodzielność i współodpowiedzialność za zbudowanie struktury sprzedaży na powierzonym obszarze
  • Elastyczność pracy
  • Ambitne, progresywne warunki płacowe, realne wysokie premie zapewniające rozwój i bezpieczeństwo finansowe
  • Elastyczność w formie zatrudnienia na umowę o pracę lub działalność
  • Międzynarodowe wyjazdy szkoleniowe
  • Samochód marki Opel Insignia, telefon służbowy, laptop plus narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Oferta skierowana jest do osób z doświadczeniem jak i dopiero zaczynających swoją karierę po studiach rolniczych z wynikami bardzo dobrymi . Jeśli Twoim celem jest rozwój osobisty i zawodowy w organizacji nastawionej na ciągły wzrost i rozwój. Jeśli szukasz pracy w środowisku, gdzie ceniona i nagradzana jest własna inicjatywa, pomysłowość i samodzielność w działaniu. Nie boisz się wyzwań i szukasz współodpowiedzialności za podejmowane decyzje i wyniki firmy to znaczy, że jest w Agro-Perfect miejsce dla CIEBIE !

Nie czekaj! Dołącz do nas i stań się częścią jednego z ciekawszych projektów biznesowych na rynku rolniczym.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Agro-Perfect Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

top

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się