Ta oferta pracy jest nieaktualna od 481 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Integracji Oprogramowania

Devonshire

więcej
  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2016-01-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Nasz klient jest globalną firmą wytwarzającą oprogramowanie dedykowane dla branży logistycznej.

Specjalista ds. Integracji Oprogramowania(Praca dla Studenta/Absolwenta)

Miejsce pracy: Warszawa
KS25_IO

Opis Stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Integracji Oprogramowania.

Przez pierwsze miesiące firma Cię solidnie przeszkoli, otrzymasz ogromną dawkę wiedzy. Docelowo miałbyś zajmować się integracją aplikacji u różnych klientów globalnych z branży motoryzacyjnej, produkcji maszyn budowlanych etc. i z biegiem czasu dostawać coraz bardziej samodzielne zadania.

Wymagania

  • Studenci ostatnich lat/Absolwenci kierunków technicznych
  • Chęć do rozwoju w branży IT
  • Dobre wyniki na studiach
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w j.angielskim, również na tematy techniczne(min. B2)
  • Min. podstawy SQL i chęć doskonalenia swoich umiejętności w tym obszarze
  • Umiejętność programowania - mile widziana
  • Znajomość programu Excel
  • Chęć do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Proaktywność
  • Ambicja
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność w wymiarze 40 godzin tygodniowo

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy
  • Wsparcie najbardziej rozpoznawalnych międzynarodowych marek
  • Ambitne zadania
  • Ogromną dawkę wiedzy/szkolenia
  • Naukę od doświadczonych specjalistów
  • Możliwości rozwoju zawodowego, wzrostu wraz z ogranizacją
  • Zagraniczne podróże służbowe
  • Przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

Agencja zatrudnienia (nr licencji 3260)
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Devonshire Warszawa

Al. Jerozolimskie 56C
00-803 Warszawa
tel. +48 22 820 93 60
biuro@devonshire.pl

Devonshire Wrocław
ul. Ruska 3/4
50-079 Wrocław
tel. +48 797 021 593
wroclaw@devonshire.pl

Devonshire Poznań

World Trade Center Poznań
ul. Bukowska 12
60-810 Poznań
tel. +48 61 865 38 88
poznan@devonshire.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się