Ta oferta pracy jest nieaktualna od 482 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kontroli Kredytowej

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 04.01.2016

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ZING jest jednym z największych polskich dystrybutorów papieru oraz surowców przeznaczonych do produkcji opakowań i materiałów do komunikacji wizualnej.

ZING oferuje najwyższej jakości serwis, oparty na szerokiej wiedzy produktowej, wsparciu technicznym oraz logistycznym dostępnym w każdej siedzibie naszej firmy. W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KONTROLI KREDYTOWEJ
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Ocena sytuacji finansowej klientów, w tym źródeł finansowania pod kątem zapewnienia finansowania realizowanych projektów,
  • Opiniowanie ofert kontraktowych pod względem ryzyk biznesowych, ze szczególnym uwzględnieniem ryzyk finansowych,
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie terminów płatności i przyznanych wielkości limitów kredytowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia (preferowana specjalność: rachunkowość, finanse),
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w zakresie analizy ryzyka kredytowego lub dziale kredytowym banku,
  • Umiejętność przeprowadzenia analizy ekonomiczno-finansowej kontrahenta,
  • Mile widziana znajomość przepisów prawa (KSH, VAT, ustawa o rachunkowości), produktów bankowych (kredytowych i inwestycyjnych) oraz elementów inżynierii finansowej,
  • Mile widziana znajomość SAP (modułów finansowych),
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Zdolność zwięzłego, logicznego przedstawiania argumentów,
  • Umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Prywatną opiekę zdrowotną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym za pomocą przycisku Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się