Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki

  • Tarnów, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPECJALISTA DS. LOGISTYKI
    Miejsce pracy: Tarnów

    Jesteśmy uznanym dystrybutorem surowców chemicznych. Działamy zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tarnów

    Obowiązki:

    • współpraca z firmami spedycyjnymi w zakresie organizacji dostaw,
    • przygotowywanie dokumentów wysyłkowych właściwych dla danego rodzaju transportu,
    • przygotowywanie i sprawdzanie poprawności dokumentacji dla odpraw celnych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (mile widziane - logistyka),
    • mile widziane doświadczenie w dziale logistyki w firmie handlowej,
    • znajomość zagadnień z zakresu przygotowania dokumentacji wysyłkowej oraz odpraw celnych,
    • znajomość zagadnień, dotyczących różnego rodzaju transportu (morski, śródlądowy, lądowy, lotniczy),
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • możliwość realizacji ciekawych i ambitnych zadań.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Cortex Chemicals Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Malczewskiego 8 a także w przypadku udzielenia zgody na udostępnienie danych: Purinova Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Wojska Polskiego 65. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów rekrutacji. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym Kodeksem pracy jest obligatoryjne, w pozostałym przypadku jest dobrowolne. Udzielona przez Państwa zgoda może być wycofana w dowolnym momencie a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Prosimy o dołączenie do CV następujących klauzul:

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu/ CV zgromadzonych przez Cortex Chemicals Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Malczewskiego 8, dla celów rekrutacji.
    • Wyrażam zgodę na udostepnienie moich danych osobowych spółce powiązanej: Purinova Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Wojska Polskiego 65 dla celów rekrutacji.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych także dla celów przyszłych rekrutacji.