Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta - Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® 2016

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2016-11-17

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Fundacja QUALITAS

Organizator Europejskiego Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® 2016

Jesteśmy nowoczesną firmą z kreatywnym, ambitnym zespołem. 11 lat doświadczenia na rynku, ugruntowało naszą pozycję. Organizujemy projekt Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® oraz Europejski Kongres Jakości - największą inicjatywę w Europie Środkowo - Wschodniej, wspierającą dobre praktyki biznesowe oraz podmioty wyróżniające się wysoką jakością na rynku. Wydajemy Magazyn QUALITY TODAY ukazujący się na łamach prasy ogólnopolskiej.

W związku z rozwojem projektu poszukujemy osób do zespołu na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta

(Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® 2016)

Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie

Zadania:

  • kontakt i telefoniczna organizacja spotkań z Klientami (B2B),
  • przygotowywanie baz Klientów,
  • współpraca z audytorami w kwestii budowania długofalowych relacji z Klientami,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Oczekujemy:

  • min. średniego wykształcenia,
  • łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji z Klientami,
  • umiejętności dopasowania rozwiązań dla Klienta,
  • doświadczenia w negocjacjach handlowych,
  • determinacji w dążeniu do osiągania zaplanowanych celów,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wysokich kompetencji komunikacyjnych,
  • czytanie książek będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • możliwość współpracy z ogólnopolskimi mediami,
  • indywidualnie dobrane wsparcie rozwoju kompetencji zawodowych,
  • pracę w zgranym zespole, w partnerskiej kulturze organizacyjnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (płaca zasadnicza, prowizja),
  • narzędzia pracy,
  • wyjazdy integracyjne w kraju i za granicą.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze swoim zdjęciem
za pomocą przycisku APLIKUJ poniżej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się