Ta oferta pracy jest nieaktualna od 604 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wsparcia projektu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2016-01-29

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Coface, której początki sięgają 1946 roku, jest światowym liderem w zakresie ochrony, finansowania i zarządzania należnościami. Posiadamy swoje oddziały w 66 krajach (a poprzez sieć firm partnerskich obecni jesteśmy w 97 krajach), w których ponad 4600 specjalistów świadczy usługi. Na rynku polskim działamy od 1992 roku i jesteśmy jedyną spółką, która zarządza należnościami poprzez 4 linie biznesowe: ubezpieczenie należności, faktoring, informację handlową i windykację należności.

Obecnie w związku z bardzo intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów
na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • zarządzanie komunikacją w projekcie
  • wsparcie zespołu projektowego w zakresie przeprowadzanych testów
  • współpraca z międzynarodowym zespołem projektowym

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie
    co najmniej B2 (upper-intermediate)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    (w szczególności MS Excel)
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów (również w ramach działalności
    w organizacjach studenckich)
  • wiedza ekonomiczna i finansowa
  • mile widziani studenci studiów ekonomicznych
  • zdolności analityczne, rzetelność i dokładność

Oferujemy:

  • półroczną współpracę przy realizacji dużego
    projektu wdrożenia systemu w obszarze finansów
  • współpracę w międzynarodowym zespole
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • szkolenia produktowe prowadzone przez naszych wewnętrznych trenerów
  • pakiet świadczeń socjalnych w tym prywatną opiekę medyczną

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez spółki z Grupy Coface w Polsce (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się