Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zakupów

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-04-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pemicont Polska

    Pemicont jest firmą, zajmującą się produkcją i dystrybucją drewnianych artykułów ogrodowych (marka Floranica) oraz produktów dla dzieci (Marka BestCare). Poszukujemy do naszego nowocześnie zorganizowanego zespołu.

    90% praca zdalna

    Opis stanowiska

    • Aktywne poszukiwanie nowych produktów i dostawców na rynku polskim i zagranicznym.
    • Sporządzanie zapytań ofertowych oraz nadzorowanie procesów ofertowych.
    • Ocena, wybór dostawców według kryteriów opisanych w procedurach zakładowych.
    • Negocjacje warunków z dostawcami w ramach przyjętej polityki handlowej.
    • Kontrola i nadzór nad realizacją zamówień i umów.
    • Ścisła współpraca z działem technicznym i działem produkcji.
    • Odpowiedzialność za terminowość dostaw towaru

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obszarze zakupów (warunek konieczny),
    • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny),,
    • Excel - bardzo dobra znajomość (warunek konieczny)
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na pełny etat),
    • Nieregulowany czas i miejsce pracy (90% praca zdalna)
    • Możliwość rozwoju zawodowego w wielokulturowym środowisku pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.