Ta oferta pracy jest nieaktualna od 363 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna Księgowa/Główny Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ARTPLEX

Funkcjonująca od 2002 roku firma ARTPLEX specjalizuje się w produkcji materiałów reklamowych wspierających sprzedaż (POS). Nasz zespół ponad 70 doświadczonych pracowników z powodzeniem realizuje produkcje na rzecz krajowych i międzynarodowych sieci handlowych, koncernów spożywczych, chemicznych i petrochemicznych, farmaceutycznych i kosmetycznych, producentów wyrobów alkoholowych, sieci odzieżowych, agencji reklamowych i innych.

Nasze realizacje były nagradzane w konkursach POPAI Poland Awards i POS STARS.

Więcej o naszej firmie na www.artplex.pl

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pełnej księgowości, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych kilku podmiotów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych oraz analiz i raportów na potrzeby Zarządu i podmiotów zewnętrznych,
  • wspieranie kluczowych decyzji Zarządu,
  • kontakt i współpraca z zewnętrznymi instytucjami, audytorami, organami podatkowymi i bankami (ZUS, US, GUS, PFRON, Izba Celna),
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT, PCC, PFRON i inne),
  • kontrola merytoryczna i rachunkowa otrzymanych dokumentów księgowych,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, uzgadnianie sald kont w ramach okresowego zamknięcia ksiąg,
  • odpowiedzialność za poprawność dokumentacji finansowej i księgowej,
  • nadzór nad dekretowaniem i księgowaniem dokumentów,
  • przygotowywanie i nadzór nad bieżącymi płatnościami,
  • obsługa kadr i płac (znajomość zagadnień kadrowo-płacowych dla firm powyżej 30 osób),
  • odpowiedzialność za politykę rachunkowości, plan kont oraz procedury księgowo-podatkowe,
  • odpowiedzialność za optymalizację operacji i procesów w firmie.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Główny/a księgowy/a na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość przepisów podatkowych oraz zasad księgowych,
  • umiejętność sporządzania planów, sprawozdań finansowych oraz zdolności analityczne,
  • doskonała znajomość zagadnień polskiej rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • doświadczenie w budżetowaniu oraz raportowaniu,
  • dobra znajomość programów MS Office, w szczególności Excel,
  • bardzo dobre umiejętności analitycznego myślenia oraz syntetycznego przedstawiania zadań i celów działania,
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w uzgodnionym wymiarze (możliwe części etatu),
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ARTPLEX Jerzy Kalinowski z siedzibą w 09-470 Bodzanów, Pepłowo 75 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ARTPLEX Jerzy Kalinowski z siedzibą w 09-470 Bodzanów, Pepłowo 75. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.