Główny/a Księgowy/a

WOJDAK
  • Kielce, świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 2017-01-11 do końca 19 dni

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wiodący producent odzieży w swojej branży w związku z rozwojem
poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości, przepisami dotyczącymi PIT oraz VAT
  • sporządzanie deklaracji do US i GUS
  • dekretacja i księgowanie faktur kosztowych, zakupowych, sprzedażowych
  • księgowanie raportów kasowych, bankowych i rozliczanie płatności
  • ewidencja środków trwałych
  • rozliczanie międzyokresowe przychodów i kosztów
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, przygotowanie bilansu, przygotowywanie sprawozdań miesięcznych oraz kwartalnych
  • tworzenie dokumentacji księgowej oraz kontrola merytoryczna dokumentów i zapewnienie kompletności i poprawności księgowań
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów finansowych w firmie
  • kontrola bieżących rozliczeń, potwierdzanie sald z kontrahentami
  • reprezentacja firmy przed organami kontroli i instytucjami finansowymi

WYMAGANIA:

  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowego
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowany kierunek Rachunkowość lub Finanse
  • uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • znajomość ustawy o rachunkowości, MSSF, VAT, CIT
  • zdolności analityczne, samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania, zaangażowanie
  • terminowość, umiejętność planowania i dobrej organizacji czasu pracy
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office głównie Excel i Word
  • mile widziana znajomość systemu COMARCH XL

OFERUJEMY:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się