Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. finansowych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 11.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wielkopolska Organizacja Turystyczna

Wielkopolska Organizacja Turystyczna to Stowarzyszenie zajmujące
się promocją i budową turystycznego wizerunku województwa
wielkopolskiego (www.wot.org.pl). Prowadzimy kampanie promocyjne z wykorzystaniem różnych narzędzi marketingowych zgodnie ze strategią rozwoju turystyki. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie wniosków o zaliczkę oraz wniosków o płatność do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w ramach realizowanych projektów z udziałem dofinansowania unijnego.
  • Kompleksowa obsługa umów o finansowanie projektów, w tym nadzór nad poprawną ich realizacją i spłatą poszczególnych transz finansowania.
  • Współpraca z Instytucją Zarządzającą Wielkopolskim Regionalnym Programem Operacyjnym, partnerami projektów oraz organami kontroli w ramach realizowanych projektów z udziałem dofinansowania unijnego.
  • Nadzór nad poprawnym obiegiem dokumentów finansowych
  • Przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych oraz udział w tworzeniu planów finansowych
  • Obsługa rozliczeń finansowych biura Stowarzyszenia

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z finansową realizacją projektów dofinasowanych ze środków EFRR – w szczególności ze środków RPO
  • Dobra znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę przy różnorodnych projektach, pozwalającą na zdobycie szerokiego doświadczenia
  • Wykorzystanie w praktyce znajomości języków obcych
  • Wygodną lokalizacje biura w centrum miasta
  • Dobrą, twórczą atmosferę w zespole
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj.

Prosimy o nadsyłanie ofert do dnia 18 stycznia br.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla
potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883)."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się