Ta oferta pracy jest nieaktualna od 182 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Reprezentant/Reprezentantka ds. Sprzedaży

  • Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Pabianice, Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-01-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PSP Terminale

Firma zajmująca się sprzedażą szerokiej gamy nowoczesnych rozwiązań biznesowych dla punktów sprzedaży w zakresie terminali płatniczych, w związku z rozwojem firmy poszukuje osób na stanowisko Regionalnego Reprezentanta/Reprezentantki ds. Sprzedaży. Osoby te odpowiedzialne będą za pozyskiwanie i obsługę nowych klientów, sprzedaż produktów firmy oraz budowanie marki na rynku.

Miejsce pracy: Bełchatów, Łódź, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki
Region: łódzkie
Numer referencyjny: RS/2016/L

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów w celu nawiązania współpracy w zakresie terminali POS (akceptacja kart płatniczych, zasilenia telefoniczne, płatności masowe),
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych,
  • Przygotowywanie ofert dla klientów, prezentacja i negocjacje warunków handlowych,
  • Podpisywanie umów handlowych,
  • Realizację celów sprzedażowych,
  • Planowanie sprzedaży,
  • Raportowanie zgodnie z przyjętymi w firmie standardami.

Poszukujemy kandydatów, którzy charakteryzują się:

  • Znajomością technik sprzedaży bezpośredniej,
  • Doświadczeniem w aktywnej sprzedaży produktów lub usług dla biznesu (doświadczenie  w sprzedaży usług terminali będzie dodatkowym atutem),
  • Doświadczeniem w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientem,
  • Wysoką motywacją, samodzielnością, dobrą organizacją pracy oraz nastawieniem na wynik,
  • Prawem jazdy kat. B,
  • Preferowani kandydaci z wykształceniem wyższym,
  • Zamieszkaniem w regionie, którego aplikacja dotyczy,
  • Znajomością rynku oraz branży usług prepaid i płatności kartą będzie dodatkowym atutem,
  • Komunikatywnością,
  • Posiadającą bardzo dobre zdolności negocjacyjne,
  • Samodzielnością,
  • Odpowiedzialnością,
  • Dobrą organizacją pracy i ustalaniem priorytetów.

Oferujemy:

  • Niezbędne szkolenia stanowiskowe,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracę,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Niezbędne do pracy narzędzia (telefon, laptop, samochód).

Zapraszamy na stronę (http://www.terminale-psp.pl).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że Administratorem danych jest PSP Jarosław Cyganik z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Polnej 18e. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PSP Jarosław Cyganik z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się