Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Finansowy Grupy Kapitałowej

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 11.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Akwawit Spółka Akcyjna

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Kreowanie strategii finansowej spółek oraz nadzór nad jej realizacją
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych statutowych, zarządczych, konsolidacyjnych
  • Odpowiedzialność za relacje z bankami, organami skarbowymi, audytorami
  • Bieżąca kontrola i analiza sytuacji finansowej spółek
  • Kontrola i bieżąca analiza efektywności kosztowej spółek
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Odpowiedzialność za całokształt spraw podatkowych i raportowanie statystyczne
  • Optymalizacja procesów księgowych, podatkowych i kontroli wewnętrznej w Spółkach
  • Bieżące monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Organizacja i zarządzanie pracą zespołu księgowego i finansowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe preferowane finanse, rachunkowość
  • Certyfikat księgowy wydany przez MF lub uprawnienia biegłego rewidenta
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych przedsiębiorstwa produkcyjnego
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań skonsolidowanych oraz  mile widziane doświadczenie w raportowaniu giełdowym
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości
  • Wymagana znajomość systemu ERP, biegła umiejętność pracy z MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP, narzędzi raportowych, doświadczenie w transformacji finansowej
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy swojej i podległego zespołu

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego
za pomocą przycisku APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się