Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik - Serwisant ploterów tnących

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-12-27

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

KSM Kumor, Stańdo Sp. jawna C.A.T.

Spółka KSM została założona w 1993 roku i od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją materiałów i maszyn do produkcji obuwia i galanterii skórzanej.  Obserwowany od lat bardzo szybki rozwój techniczny we wszystkich branżach spowodował, że oferta spółki została poszerzona o systemy tnące. Tak powstała firma - siostra. W 2003 roku rozpoczęliśmy współpracę ze szwajcarską firmą Zünd, producentem ploterów tnących. Na ich podbudowie tworzymy różnego rodzaju systemy do rozkroju, frezowania i perforacji materiałów.

Zastosowanie systemów tnących jest nieograniczone - przemysł skórzany, samochodowy, lotniczy, meblarski, jachtowy oraz wiele innych

Region: pomorskie

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób na stanowisko Technik - serwisant ploterów tnących. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • obsługa, montaż oraz serwisowanie systemów tnących CNC

Jednocześnie mile widziana będzie również praca w charakterze doradcy techniczno-handlowego polegająca na:

  • pozyskiwaniu nowych klientów
  • przygotowywaniu ofert handlowych
  • koordynowaniu sprzedaży, dostawy, montażu i instalacji systemów tnących
  • doradztwie technicznym i opiece posprzedażowej
  • rozwoju współpracy z klientami

Praca odbywać się będzie częściowo w terenie, a częściowo w siedzibie firmy w Nowym Targu

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne – najlepiej automatyka przemysłowa
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu co najmniej komunikatywnym, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • umiejętność organizacji pracy
  • dyspozycyjność i mobilność
  • samodzielność i zaangażowanie w pracę
  • prawo jazdy kategorii B

Nie jest wymagana znajomość systemów firmy Zünd

Oferujemy:

  • wdrożenie w obowiązki oraz szkolenie w zakresie obsługi systemów Zünd
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • uczestnictwo w szkoleniach i targach branżowych
  • narzędzia pracy
  • możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez A.P.P. Wakat z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.