Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Serwisu Maszyn Powierzchniowych

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 22.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU PROFESJONALISTÓW ATLAS COPCO POLSKA

Atlas Copco jest międzynarodową grupą przemysłową zajmującą pozycję światowego lidera oferującą klientom innowacyjne sprężarki, rozwiązania w zakresie technologii próżniowej, systemów uzdatniania powietrza, sprzęt budowlany i górniczy, narzędzia elektryczne, pneumatyczne i hydrauliczne oraz systemy montażowe.

Zaangażowani w trwały, zrównoważony rozwój.

Poszukujemy kandydata, który dołączy do naszego zespołu serwisu maszyn powierzchniowych na stanowisko:

Twoim zadaniem będzie odpowiedzialność za obsługę serwisową maszyn ciężkich Atlas Copco (wiertnice, maszyny do betonowania) pracujących na terenie województw: śląskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego.

Preferowane miejsce zamieszkania – teren województwa śląskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego.

Twoje zadania:

  • Nadzór podczas uruchamiania nowych maszyn i szkolenie personelu klienta
  • Wykonywanie napraw  gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • Wykonywanie planowych przeglądów  maszyn
  • Wykonywanie inspekcji maszyn oraz doradztwo techniczne
  • Codzienne raportowanie do kierownika serwisu maszyn powierzchniowych
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez uczestniczenie w kursach i szkoleniach wewnętrznych

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia średniego
  • Doświadczenia w serwisowaniu maszyn (doświadczenie w serwisowaniu maszyn roboczych ciężkich będzie atutem)
  • Praktycznych umiejętności wykonywania prac serwisowych
  • Umiejętności czytania i analizowania układów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na samodzielne posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • Nastawienie na klienta oraz umiejętności dobrej komunikacji
  • Gotowości do stałego uczenia się nowych  rzeczy  na tym stanowisku
  • Gotowości do intensywnego podróżowania w trakcie wykonywania prac serwisowych

Oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnym  zespole, pracującym w  przyjaznej  atmosferze i nastawionym na współpracę
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Atlas Copco szczególną uwagę zwraca na wydajność, oszczędność energii, bezpieczeństwo i ergonomię. Firma została założona w 1873 r. Jej siedziba mieści w Sztokholmie, w Szwecji, a działalność jest prowadzona w ponad 180 krajach świata.
W 2016 r. Grupa Atlas Copco zatrudniała 45 000 pracowników i osiągnęła
przychody w wysokości 101 mld koron szwedzkich (10,9 mld euro).

Odwiedź naszą stronę www.atlascopco.pl

Prześlij CV używając przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz.926).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się