Ta oferta pracy jest nieaktualna od 331 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik w warsztacie mechanicznym

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2016-10-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac mechaniczno-instalacyjnych i elektrotechnicznych związanych z wytwarzaniem, modernizacją i konserwacją urządzeń, maszyn, wyposażenia, stanowisk laboratoryjnych itp.;
  • bieżąca kontrola wyposażenia i urządzeń mechanicznych w budynku i na terenie Wydziału;
  • wykonywanie konserwacji mechaniczno-ślusarskich w budynku i na terenie Wydziału;
  • składanie zapotrzebowań dotyczących zakupu materiałów i urządzeń;
  • wykonywanie prac związanych z techniczną obsługą budynku.

Kandydat na ww. stanowisko powinien posiadać:

  • wykształcenie przynajmniej zasadnicze i czteroletni staż pracy;
  • umiejętność i doświadczenie w wykonywaniu prac w warsztacie mechanicznym, takie jak ślusarstwo, spawanie, obróbka skrawaniem itp.;
  • znajomość rysunku technicznego, mechaniki technicznej i elektrotechniki.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, premię, dodatek stażowy, świadczenia socjalne;
  • pracę na pełnym etacie od 8:00 do 16:00;
  • szkolenia i zdobywanie uprawnień.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
CV jest wymagane, pozostałe dokumenty wg uznania kandydata.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r., poz. 922 tekst jedn.)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się