Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Kosmetyczny

  • Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, Myślenice, Jawornik (pow. myślenicki), małopolskie
  • Specjalista
  • 22.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PAESE jest polską marką kosmetyków o międzynarodowym zasięgu.

    „Naszą misją jest tworzenie i ciągłe udoskonalanie wyjątkowych produktów oraz usług, dzięki którym kobiety mogą czuć się piękniejsze i z większą pewnością eksponować swoje wewnętrzne wartości”

    Aby nadal wypełniać tą misje przeprowadzamy rekrutację na stanowisko
    TECHNOLOG KOSMETYCZNY
    W Jaworniku (pow. Myślenicki)

    Opis stanowiska:

    • Przeprowadzanie prób oraz badań na produktach,
    • Praca laboratoryjna, dotycząca opracowywania nowych produktów kosmetyki kolorowej,
    • Przygotowanie receptur pod wdrożenie produkcyjne, nadzór nad pierwszym uruchomieniem,
    • Kontrola bieżącej produkcji,
    • Nadzór nad dokumentacją, sprawdzanie zgodności z obowiązującymi normami,
    • Monitorowanie zmian w rozporządzeniach dotyczących prawa kosmetycznego,
    • Współpraca z działem kontroli jakości.

    Wymagania:

    • Udokumentowane doświadczenie w pracy jako technolog chemiczny / laborant w branży kosmetyki kolorowej
    • Preferowane wykształcenie wyższe: technolog chemiczny,
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
    • Znajomość branży kosmetycznej,
    • Kreatywność, zaangażowanie,
    • Znajomość obsługi programu Microsoft Office Excel.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie jednozmianowym,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie,
    • Możliwość spełnienia pasji i rozwoju,
    • Pracę w przyjaznym, energicznym, młodym zespole,
    • Podnoszenie swoich kwalifikacji i możliwość udziału w szkoleniach,
    • Rabaty na produkty marki PAESE.

    Osoby zainteresowane współpracą z Naszą firmą proszone są o wysłanie CV. Uprzejmie informujemy ,że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Ponadto do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz pozostałe spółki powiązane kapitałowo, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 88”.