Technolog Kosmetyczny

  • Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, Myślenice, Jawornik (pow. myślenicki), małopolskie
  • Specjalista
  • 22.11.2017
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 22.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PAESE jest polską marką kosmetyków o międzynarodowym zasięgu.

„Naszą misją jest tworzenie i ciągłe udoskonalanie wyjątkowych produktów oraz usług, dzięki którym kobiety mogą czuć się piękniejsze i z większą pewnością eksponować swoje wewnętrzne wartości”

Aby nadal wypełniać tą misje przeprowadzamy rekrutację na stanowisko
TECHNOLOG KOSMETYCZNY
W Jaworniku (pow. Myślenicki)

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie prób oraz badań na produktach,
  • Praca laboratoryjna, dotycząca opracowywania nowych produktów kosmetyki kolorowej,
  • Przygotowanie receptur pod wdrożenie produkcyjne, nadzór nad pierwszym uruchomieniem,
  • Kontrola bieżącej produkcji,
  • Nadzór nad dokumentacją, sprawdzanie zgodności z obowiązującymi normami,
  • Monitorowanie zmian w rozporządzeniach dotyczących prawa kosmetycznego,
  • Współpraca z działem kontroli jakości.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy jako technolog chemiczny / laborant w branży kosmetyki kolorowej
  • Preferowane wykształcenie wyższe: technolog chemiczny,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość branży kosmetycznej,
  • Kreatywność, zaangażowanie,
  • Znajomość obsługi programu Microsoft Office Excel.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie jednozmianowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie,
  • Możliwość spełnienia pasji i rozwoju,
  • Pracę w przyjaznym, energicznym, młodym zespole,
  • Podnoszenie swoich kwalifikacji i możliwość udziału w szkoleniach,
  • Rabaty na produkty marki PAESE.

Osoby zainteresowane współpracą z Naszą firmą proszone są o wysłanie CV. Uprzejmie informujemy ,że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ponadto do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz pozostałe spółki powiązane kapitałowo, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 88”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się