Ta oferta pracy jest nieaktualna od 545 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2016-02-29

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

UTC Aerospace Systems jest jednym z największych na świecie dostawców technologicznie zaawansowanych produktów dla przemysłu lotniczego i wojskowego. Projektujemy, produkujemy i obsługujemy systemy oraz podzespoły, a także dostarczamy zintegrowane rozwiązania dla środowisk handlowych, regionalnych i biznesowych, a także samolotów wojskowych, helikopterów  i innych platform. Jesteśmy również znaczącym dostawcą międzynarodowych programów kosmicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem HS Wrocław poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technolog (Obróbka mechaniczna)
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres zadań:

  • Transfer procesów produkcyjnych
  • Wspieranie działań związanych z wdrażaniem nowych wyrobów – poprzez ścisłą współpracę z Działem Konstrukcyjnym
  • Tworzenie, wdrażanie i utrzymanie instrukcji technicznych, spełniających wymagania systemu jakości
  • Projektowanie procesów obróbki mechanicznej lub procesów montażowych
  • Modernizacja i projektowanie stacji kontrolno-pomiarowych
  • Zapewnianie jakości, szybkości dostaw, czasu realizacji dostawy oraz kontroli kosztów  dla metod i procesów produkcyjnych
  • Nadzór nad terminowością oraz procesem realizacji projektów
  • Szybkie zapewnianie solidnych działań zapobiegających eskalacji problemów oraz przeprowadzanie analizy przyczyny źródłowej, celem wdrożenia trwałych działań naprawczych
  • Raportowanie zrealizowanych zadań do struktur międzynarodowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze produkcji: obróbka skrawaniem lub montaż i testy
  • Doświadczenie w projektach transferu produkcji
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji projektowej i maszynowej
  • Wiedza i umiejętności z zakresu konstrukcji maszyn i urządzeń
  • Umiejętność interpretacji dokumentacji technicznej
  • Znajomość narzędzi projektowych: AutoCad
  • Orientacja na realizację założonych celów, zdolności analityczne
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Samodzielność w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV).

HS Wrocław sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Bierutowskiej 65-67 jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem:

„Niniejszym zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 ze zm.)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się