Ta oferta pracy jest nieaktualna od 592 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Test Architekt

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.01.2016

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Pracuj S.A.
Miejsce pracy: Warszawa
top
Zakres obowiązków:
  • Test Architekt będzie odpowiedzialny za tworzenie strategii testowej produktu, definiując rodzaje, fazy testowe oraz ich stopień automatyzacji. Będzie decydować o narzędziach wykorzystywanych w czasie testowania, będzie projektować testy oraz nadzorować od strony technicznej ich wykonanie.
  • Do jego obowiązków należeć będzie również tworzenie efektywnego kanału komunikacji pomiędzy testerami, programistami i architektami (produktowymi i systemowymi).
Od kandydatów na Test Architekta oczekujemy
  • Minimum 4 lat doświadczenia w testowaniu
  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku Test Architekt
  • Doświadczenia w testowaniu aplikacji webowych oraz mobilnych
  • Doświadczenia w dekomponowaniu złożonych zadań i ich estymowaniu
  • Znajomości metodologii i narzędzi wspomagających testowanie oprogramowania i zarządzanie testowaniem
  • Znajomości języków skryptowych, w szczególności Python oraz JavaScript
  • Dociekliwości, dokładności i wysokiej organizacji pracy
  • Motywacji do pogłębiania własnej wiedzy oraz do osiągania coraz lepszych wyników pracy
  • Umiejętności konstruktywnego kwestionowania ‘status quo’, przygotowywania planów wprowadzenia i realizacji ulepszeń
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Dodatkowym atutem będą

  • Znajomość protokołów sieciowych, budowy webserwisów,
  • Doświadczenie w testowaniu w projektach Agile’owych
  • Umiejętność programowania w języku C#
Oferujemy:
  • projekty webowe oparte o najnowsze technologie
  • pozytywną kulturę organizacji i nieformalne środowisko pracy
  • benefity: karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie nauki języka obcego
  • spory zakres autonomii w pracy i narzędzia pomagające w rozwoju zawodowym (m.in. budżet szkoleniowy, dofinansowanie nauki języka obcego, dostęp do firmowej biblioteki z ponad 300 książkami)
  • możliwość uczestniczenia w zagranicznych konferencjach
  • pracę z ciekawymi ludźmi z pasjami
Administratorem danych jest Grupa Pracuj S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i mogą być udostępniane do innych spółek z grupy kapitałowej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się