Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Trener AGILE&SCRUM

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2017-09-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Do zespołu Inprogress – lidera w branży szkoleniowej, poszukujemy trenera z pasją oraz umiejętnością dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z zakresu Agile&SCRUM.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie autoryzowanych oraz akredytowanych szkoleń, przygotowujących do certyfikacji z zakresu zarządzania w oparciu o zwinne metody zarządzania projektami (m.in. Agile Project Management, SCRUMstudy, Management 3.0, SAFe oraz szkoleń autorskich dopasowanych do potrzeb klientów Firmy.
  • Doradztwo, konsultacje oraz usługi coachingowe w zakresie stosowania zwinnych metodyk zarządzania projektami.
  • Opracowywanie i wdrażanie najlepszych praktyk Agile&SCRUM.
  • Rozwój oferty i firmy w obszarze usług doradczych i szkoleniowych.
  • Wsparcie merytoryczne i marketingowe dla firmy w obszarze Agile&SCRUM.

Wymagania konieczne:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w stosowaniu zwinnych metod zarządzania projektami lub wytwarzaniu oprogramowania (udokumentowane pełnienie roli Scrum Mastera, Project Manager’a lub Team Leader’a pracującego ze zwinnymi metodami zarządzania, Agile Coach’a, Software Developer’a, Product Owner’a).
  • Doświadczenie szkoleniowe lub wystąpienia publiczne na konferencjach (łącznie minimum 10 dni) w ciągu ostatnich 2 lat.
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym, pozwalającym na prowadzenie szkoleń w języku angielskim.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Dobre umiejętności prowadzenia prezentacji, pracy z grupą, umiejętności rozwiązywania problemów, analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.
  • Dyspozycyjność, gotowość do zaangażowania się we współpracę.
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Dodatkowymi atutami będą (mile widziane):

  • Certyfikaty, wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania tradycyjnymi metodami PRINCE2, PMBOK, PCM, IPMA.
  • Certyfikaty w zakresie SCRUM (Scrum.org, Scrum Alliance, EXIN Agile SCRUM, SAFe, SCRUMstudy).
  • Doświadczenie trenerskie lub certyfikat akredytowanego trenera lub ukończony kurs trenerski.
  • Doświadczenie z zakresu zarządzania projektami.

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm z branży szkoleniowej (firma sklasyfikowana w pierwszej dziesiątce największych firm szkoleniowych w Polsce w rankingu Computerworld za rok 2016).
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i dalszej certyfikacji według uzgodnionego indywidualnego planu rozwoju.
  • Motywujące wynagrodzenie.
  • Akredytacje trenerskie w największych i najbardziej rozpoznawalnych organizacjach certyfikujących na świecie (PEOPLECERT, APMG, EXIN, Scrum Alliance, Scrum.org, , SCRUMstudy, SAFe).
  • Koszty szkoleń, certyfikacji i rozwoju zapewnione w 100% przez firmę.
  • Pracę w zespole zmotywowanym do osiągania efektów i nastawionym na realizację celów.
  • Dużą ilość ciekawej pracy, możliwość współtworzenia firmy i kreowania wizji jej dalszego rozwoju.

Wyślij CV klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się