Logo Pracuj.pl

#ażSTAŻ w Dziale Sprzedaży

British American TobaccoO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

British American Tobacco

Krakowiaków 48

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy trzech osób na #ażSTAŻ w Dziale Sprzedaży. Dwóch osób do zespołów Trade Marketingu i jednej osoby do zespołu Retail.

Podczas stażu będziesz uczestniczyć w prowadzeniu projektów zwiększających efektywność Działu Sprzedaży oraz będziesz wspierać dział w codziennych obowiązkach i przygotowywać raporty oraz prezentacje na potrzeby bieżących projektów. Do Twoich zadań będzie także należało bieżące wsparcie analityczne przy prowadzonych projektach, przygotowywanie własnych analiz, sporządzanie dashboardów oraz raportów wspierających późniejsze decyzje biznesowe. Poznasz specyfikę zarządzania sprzedażą i kluczowymi klientami.

Dzięki temu nauczysz się jak codzienna praca analityczna przekłada się na kluczowe informacje dla osób decyzyjnych i możliwość sprawdzania, czy realizowane przez nich działania sprzedażowe są efektywne biznesowo.

Nasze wymagania

#ażSTAŻ to idealny pomysł dla:

# osób z pierwszymi doświadczeniami zawodowymi

# studentów 2 - 5 roku

# posiadających zdolności analityczne i szybko się uczących

# lubiących i dobrze mówiących po angielsku

# podejmujących inicjatywę i lubiących wyzwania

# aktywnie działających w organizacjach studenckich

# bardzo dobrze znających Excela

To oferujemy

Co takiego masz w #ażSTAŻ?

# aż 6 miesięcy intensywnego rozwoju

# aż tak atrakcyjne wynagrodzenie

# aż tak świetne możliwości rozwoju kariery (dla najlepszych awans na stanowisko specjalistyczne lub udział w programie menedżerskim)

# aż tak ambitne projekty, w których będziesz uczestniczyć

# aż takie międzynarodowe zespoły

# aż taką świetną atmosferę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji

1

2

Porozmawiaj z nami on-line

3

Wypełnij testy

4

Doświadcz sesji Assessment Centre z menedżerami BAT

Więcej informacji o programie, filmy i relacje naszych uczestników znajdziesz na stronie www.azstaz.pl oraz na naszym Facebooku @KarierawBAT.

#ażSTAŻ w Dziale Sprzedaży, Krakowiaków 48, Włochy, Warszawa