Ta oferta pracy jest nieaktualna od 354 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Obsługa Klienta w języku węgierskim

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    A Mosca Direct Poland Sp. z. o.o. cég a Mosca GmbH lengyel kirendeltsége, mely a kiváló minőségű pántoló gépek, pántoló szalagok és áruszállító rögzítő rendszerek világszinten vezető rendszerszállítója, fejlesztője és gyártója.

    A cég dinamikus növekedése miatt a Mosca Direct Poland jelenleg innovatív bővítési terveken dolgozik az új piacain. Ez új termékek kifejlesztésével is jár, ezért a Mosca Polen a következő állásokat kínálja:

    Értékesítő / Kereskedő a vevőszolgálati osztályra
    Miejsce pracy: Warszawa

    Amit kínálunk:

    • stabil munkafeltételek: fix munkaszerződés
    • egyedileg kialakított bérezési rendszer
    • a családi értékeket a középpontba helyező vállalati struktúra
    • cégen belüli szakmai fejlődés és támogatás
    • változatos és kihívást jelentő feladatok egy nemzetközi cégnél
    • egy kompetens teammel való együttműködés
    • idegen nyelvű kapcsolatok
    • Work – Life-Balance a stabil munkaidő miatt: hétfő - péntek 8:00 - 16:00
    • munkavégzés helye: Lengyelország, Varsó, iroda: Płowiecka 105/107
    • magán egészségügyi ellátás: LUX MED csomag

    Az Ön feladatai:

    • az operatív megbízási feladatok végrehajtása és azok feldolgozása a rendszerben
    • a Magyarországról érkező megrendelések realizálása
    • a vevők aktív telefonos felkutatása Magyarországon
    • együttműködés a Mosca GmbH Németország értékesítési osztályával
    • a vevőkkel való telefonos kapcsolattartás (B2B)

    Elvárásaink:

    • folyékony lengyel és magyar nyelvtudás (szóban és írásban)
    • B2B-értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
    • proaktív fejvadász profil
    • barátságosság, profizmus, az új kihívások iránti lelkesedés
    • A folyamat- és adatminőségre irányított figyelem
    • pozitív hozzáállás és akaraterő a változások végrehajtásához
    • szervezőkészség

    CV ze zdjęciem w języku polskim prosimy wysyłać za pomocą przycisku:

    Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    Przy aplikacji, prosimy o załączenie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”